Dressuur

Klasse BZG

 

Proef

B zonder galop 1 A

B

 

Proef

B5

L1

 

Proef

L1 9

L2

M1

M2

 

Proef

Proef

Proef

L2 13

M1 17

M2 21

Bixie

AA

 

Proef

Bixie AA2

A

 

 

Proef

Bixie A4

Voorlopige (20-03-2019) Startlijst

Van Zondag 24 maart 2019 finale dressuur††

Definitieve lijst aanwezig bij het secretariaat

 

Startlijst 24-03-2019 5e dressuurwedstrijd.pdf

 

 

 

Aanvang : 10:00 uur

Afhalen startkaart vanaf 09.30 uur

Deelnemers dienen een half uur voor aanvang aanwezig te zijn.

nr.--tijd

 

Ruiter

Paard

Proef

1--10:00

Suzanne

Pleun de Wit

Madelon

BzG proef F1A

2--10:07

 

Nikki van de Wouw

Jokertje

BzG proef F1A

3--10:14

 

Kyano Westerhoff

Madelon

BzG proef F1A

4--10:21

 

Lizzy van Lieshout

Lucky

BzG proef F1A

5--10:28

Jolanda

Lanieke Meussen

Madelon

BzG proef F1A

6--10:35

 

Lisa van den Hoek

Nagmatt

BzG proef F1A

7--10:42

 

Lisa Valke

Madelon

BzG proef F1A

1--10:45

Ingrid

Anoucka Kerkhofs

Fato

B proef 5

2--10:52

 

Romy Op 't Hoog

Narnia

B proef 5

3--10:58

 

Roos van Gool

Thirza

B proef 5

4--11:05

 

Nicky Knubben

Meneertje

B proef 5

11:11

Bak klaarmaken voor Bixie AA

5--11:26

Anita

Suze van Laak

Madelon

Bixie AA proef 2

6--11:33

 

Lieze van Zon

Lucky

Bixie AA proef 2

7--11:39

 

Roos van Zon

Madelon

Bixie AA proef 2

8--11:46

 

Babette v.d. Wijngaert

Lucky

Bixie AA proef 2

9--11:52

 

Chelsey Rijpert

Madelon

Bixie AA proef 2

11:59

Bak klaarmaken voor Bixie A

10--12:14

Anita

Lieke Teeuwen

Madelon

Bixie A proef 4

11--12:20

 

Manou Op 't Hoog

Elienne

Bixie A proef 4

12--12:27

 

Lisa de Roos

Madelon

Bixie A proef 4

12:33

Lunchpauze voor vrijwilligers

13--13:03

EV

Laura Berkers

Duke

L1 proef 9

14--13:10

EV

Sam Vrenken

Diamond

L1 proef 9

15--13:16

EV

Robin Priems

Limbo

L1 proef 9

16--13:23

EV

Roos van Gool

Apple

L1 proef 9

17--13:29

EV

Lieke Manders

Beautty

L1 proef 9

18--13:36

EV

Manon Wolfs

Pip

L1 proef 9

19--13:42

EV

Shannon Tempels

Zoraya

M2 proef 21

20--13:49

EV

Nicole v.d. Weerd

Sarita

L2 proef 13

21--13:55

EV

Eline Rokven

Radina

L2 proef 13

22--14:02

Leila

Linde van Rijsewijk

Lucky

B proef 5

23--14:08

 

Irsa Linkels

El Caballo

B proef 5

24--14:15

 

FabiŽnne van Dorst

Mylo

B proef 5

25--14:21

 

Liselotte Polman

Lucky

B proef 5

26--14:28

 

Janneke Schuuring

Muis

B proef 5

27--14:34

Ingrid

Sofia Hoek

Beautty

B proef 5

28--14:41

 

Juna Colsen

Lucky

B proef 5

29--14:47

 

Floor Dieduksman

Mylo

B proef 5

30--14:54

 

Chelsea van Gorp

Lucky

B proef 5

De prijsuitreiking is gepland om ongeveer 16:00 uur

 

 

 

 

 

Er zijn vandaag twee prijsuitreikingen.

De eerste is voor de dag-uitslag.

De tweede is voor de winterkampioen.

Kinderen die vier wedstrijden hebben gereden

doen mee aan de winterkampioenschappen.

 

 

 

 

 

 

 

 

De prijsuitreiking is gepland om ongeveer 16:00 uur

 

 

 

 

 

Home