††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

††††††††††††††††††††††† Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: sport025

 

 

 

De uitslagen van de dressuurwedstrijden in het seizoen 2018 /2019

 

Voorlopige startlijst

 

Wintercompetitie dressuur

 

Uitslag klasse

Uitslag Klasse

B

BZG

Junioren

Junioren

 

Proef

Proef

B5

B zonder galop F1A

Uitslag klasse

B

Senioren

 

Proef

B5

Uitslag klasse

L1

Junioren en senioren

 

Proef

L1 9

Uitslag klasse

Uitslag klasse

Uitslag klasse††

L2

M1

M2

Junioren en senioren

Junioren en Senioren

Junioren en Senioren

 

Proef

Proef

Proef

L2 13

M1 17

M2 21

Uitslag klasse

AA

Junioren

 

Proef

Bixie AA2

Uitslag klasse

A

Junioren

 

Proef

Bixie A4

 

 

 

 

 

 

 

 

Home

 

Uitslag Klasse B Junioren Groep eigen paarden

1

Anouchka Kerkhofs

Fato

201

189

189

203

0

593

2

Romy Op 't Hoog

Narnia

189,5

0

177

211

0

577,5

3

Roos van Gool

Thirza

182,5

187

185,5

0

0

555

4

Nikki Knubben

Meneertje

179,5

176

164

191,5

0

547

 

 

Terug naar boven

 

Uitslag Klasse B Junioren Groep manege paarden

1

Irsa Linkels

El Caballo

197

187

178,5

173,5

0

562,5

2

Sofia Hoek

Beauty

186

184,5

183

180,5

0

553,5

3

Chelsea van Gorp

Lucky

191,5

167

185

170,5

0

547

4

Liselotte Polman

Lucky

189

168

176,5

172

0

537,5

4

Floor Dieduksman

Mylo

191

168,5

172,5

174

0

537,5

6

Janneke Schuuring

Muis

183,5

173

178

0

0

534,5

7

Sahlene Hussainali

Lucky

183,5

165

180

170,5

0

534

8

Jahmiro Hussainali

Apple

181

174,5

170,5

168,5

0

526

9

Linde van Rijsewijk

Lucky

158

156

183,5

173,5

0

515

10

FabiŽnne van Dorst

Mylo

184,5

168,5

150,5

156

0

509

11

Juna Colsen

Lucky

170,5

161,5

168,5

168,5

0

507,5

11

Demi van Mierlo

Beauty

0

170

171,5

166

0

507,5

 

 

Terug naar boven

 

 

Uitslag Klasse BZG Junioren

 

1

Kyano Westerhoff

Madelon

217

227

228

231

0

686

2

Lanieke Meussen

Madelon

207

217

211

250

0

678

3

Pleun de Wit

Madelon

219

220

208

230

0

669

4

Lisa van den Hoek

Nagmatt

202

235

208

0

0

645

4

Lizzy van Lieshout

Lucky

197

203

216

226

0

645

6

Nikki van de Wouw

Jokertje

220

206

206

218

0

644

7

Lisa Valke

Madelon

210

224

205

0

0

639

8

Thalisa ter Beek

Mylo

210

237

0

0

0

447

9

Anna van de Loo

Madelon

207

0

201

0

0

408

10

Yoni van der Heyden

Meneertje

210

0

0

0

0

210

11

Kaylee Lemmens

Famke

205

0

0

0

0

205

 

Terug naar boven

 

 

Uitslag Klasse B Senioren

 

Terug naar boven

 

Uitslag Klasse L1 Junioren

1

Lieke Manders

Beauty

197

184

177

186

0

567

2

Manon Wolfs

Pip

182,5

182

176

189,5

0

554

3

Roos van Gool

Apple

179

176

174

168

0

529

 

Terug naar boven

 

Uitslag Klasse L1 Senioren

1

Laura Berkers

Duke

190

180,5

184

176,5

0

554,5

2

Sam Vrencken

Diamond

187,5

183

175

170,5

0

545,5

3

Robin Priems

Limbo

174

161,5

171,5

0

0

507

 

Terug naar boven

 

 

Uitslag Klasse L2/M1 Junioren en Senioren

1

Shannon Tempels

Zoraya

184

188

0

164,5

0

536,5

2

Nicole van der Weerd

Sarita

0

182,5

181,5

170,5

0

534,5

3

Eline Rokven

Radina

0

176

180

175,5

0

531,5

 

Terug naar boven

 

 

Uitslag klasse A + AA

 

1

Suze van Laak

Madelon

68

61

73

66

0

207

2

Lieke Teeuwen

Madelon

64

78

57

62

0

204

3

Roos van Zon

Madelon

69

60

68

64

0

201

4

Lisa de Roos

Madelon

65

72

55

60

0

197

5

Lieze van Zon

Lucky

64

43

63

66

0

193

6

Babette van den Wijngaert

Lucky

65

57

59

67

0

191

7

Manou Op 't Hoog

Elienne

67

0

48

63

0

178

8

Chelsey Rijpert

Madelon

0

0

58

69

0

127

9

Naomi de Jongh

Miracle

57

0

0

0

0

57

10

Dylara van Wanrooij

Aurora

0

42

0

0

0

42

 

Terug naar boven

 

 

Terug naar boven